شناخت خطاهای فلزیاب

 

شناخت خطاهای فلزیاب : از نکاتی که در زمان خرید دستگاه فلزیاب باید دقت کنیم

این است که عموما دستگاه های فلزیاب دچار مشکلات و خطاهایی خواهند شد که

باعث ایجاد اختلال در زمان عملیات فلزیابی می شود . مشکلات کوچک

باعث ایجاد اختلال در زمان جستجو فلزات و گنج یابی خواهد شد .

شناخت خطاهای فلزیاب

ما در این مقاله در مورد این مبحث 

برای افرادی که قصد خرید دستگاه فلزیاب دارند ، اشاره خواهیم کرد .

جگونگی  خطاهای فلزیاب

زمانی که قصد خرید  طلایاب را دارید به این نکته توجه کنید که

دستگاه از کیفیت خوبی برخوردار باشدمشکلات کمتری را داشته باشد و

در صورتی که با مشکل و خطایی مواجه شدید می توانید از خدمات پس از فروش و

پشتیبانی دستگاه استفاه کنید و ایرادایجاد شده را برطرف نمایید .

در ادامه در مورد مشکلات و خطا دستگاه های فلزیاب بیش تر توضیح خواهیم داد .مشکلاتی که در دستگاه به طور معمول قابل مشاهده است شامل : عمق کم جهت شناسایی فلزات با ارزش ، عبور فرکانس از سنگ های سخت ، تشخیص نادرست فلزات ، تشخیص رگه های معدنی و آهک و سلیس به عنوان فلز ، شناسایی فلزات پوسیده به عنوان فلز و طلا ، اشتباه و خطا در مناطق مرطوب ، اشتباه در تشخیص فلزات باکیفیت ، برهم خوردن بالانس دستگاه فلزیاب .

به هم خوردن بالانس دستگاه فلزیاب

به هم خوردن بالانس فلزیاب باید توسط متخصص های دستگاه فلزیاب برطرف شود . به این نکته توجه کنید که دستگاه را تنها از مکانی تهیه نمایید ، تا در صورت بروز هر گونه مشکل و ایجاد اختلال و خطاهای مختلف به متخصص و فروشنده ی آن دسترسی داشته باشید .

تشخیص نادرست فلزیاب

از ایراد عمده ای که اغلب فلزیاب های بی کیفیت دارند تشخیص نادرست فلزات با ارزش از فلزات بی ارزش است، به گونه ای که آهک و سیلیس را به عنوان فلز با ارزش معرفی کنند و در مواردی رگه های معدنی موجود را به عنوان فلز تشخیص خواهند داد . رگه های معدنی ارزشی ندارند . در صورت بروز چنین مشکلاتی باید به فروشنده جهت برطرف کردن خطاهای دستگاه های فلزیاب مراجعه نمایید .یکی دیگر از مشکلات و خطاهای دستگاه های فلزیاب تشخیص فلزات پوسیده مدفون شده در زیر خاک به عنوان فلز با ارزش یا طلا می باشد . به دلیل آن که فلزات پوسیده برای افراد ارزش خاصی ندارند ، در صورت بروز چنین مشکلاتی هزینه های سنگینی برای افراد به همراه خواهد داشت .پس نتیجه می گیریم از دستگاه های گنج یاب یا طلایاب با کیفیت استفاده کنیم تا در صورت بروز هر گونه مشکل به فروشنده برای برطرف کردن مشکل ایجاد شده مراجعه کنیم .

یکی از مشکلات دستگاه  قرارگیری در مناطق مرطوب می باشد که موجب ایجاد  اختلال ، مشکل در دستگاه می شود . دلیل استفاده از دستگاه های پالسی در زمین های دارای رطوبت این است که فلزیاب های پالسی در برابر رطوبت مشکلات و اختلال کم تری را از خود نشان می دهد .شناسایی فلزات در اعماق کم و رد شدن فرکانس از سنگ های سخت مانند سنگ ساروج مشکل ایجاد می کند که باعث می شود اعتماد افراد به دستگاه فلزیاب خود کم شود . مشاورین ما جهت تکمیل اطلاعات افراد در زمان خرید دستگاه های فلزیاب اطلاعات لازم را در اختیار خریداران واقعی قرار می دهند .

 

  • خدمات شرکت ایران زمین شامل موارد زیر میباشد زیر نظر متخصصین و مهندسین این مجموعه و تست رایگان دستگاه با شرکت معتبر ایران زمین در ارتباط باشید

خرید فلزیاب

فروش فلزیاب

قیمت فلزیاب

بهترین فلزیاب

فلزیاب

فلزیاب ارزان

جهت ارتباط با کارشناسان ما و خرید بهترین فلزیاب با ما تماس بگیرید

ارسال فلزیاب و طلایاب به تمامی نقاط کشور

شماره تماس و واتس آپ کارشناسی  ۰۹۱۹۲۱۲۱۱۷۹

شماره تماس و واتس آپ کارشناسی  ۰۹۰۲۲۱۲۱۱۷۹ 

آدرس اینستاگرام شرکت ایران زمین felezyab.iranzamin@

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *