خرید گنج یاب در لرستان

خرید گنج یاب در لرستان

خرید گنج یاب در لرستان

قبل از پرداختن به موضوع خرید گنج یاب در لرستان باید با تاریخ و اهمیت این استان برای کاوشگران بیشتر آشنا شویم. لرستان جایگاه آثار باستانی و تاریخی فراوانی است که می‌توان آن‌ها را به سه دوره پیش از تاریخ، دوره ایران باستان و دوره اسلامی تقسیم کرد.پیش از رسیدن قوم ماد ساکنان لرستان اقوامی مانند کاسی‌ها، الیپی‌ها، لولوبیان و عیلامیها، بودند. لرستان به عنوان بخشی از سرزمین ایران شاهد مهاجرت قبایل آریایی بوده‌است. قوم ماد به غرب ایران کنونی از جمله مناطق لرستان کنونی کوچ کرده‌اند. مادها پس از ورود به زاگرس اقوام ساکن آنجا یعنی کاسی‌ها، الیپی‌ها، لولوبیان و عیلامیها و دیگر اقوام آسیایی را در خود حل کردند و زبان ایرانی خود را در منطقه رواج کامل دادند. منطقه لرستان پس از حمله اعراب به ایران، با نام‌های گوناگونی چون جبال، لر کوچک، پیشکوه و لرستان فیلی نیز شناخته می‌شده‌است.

خرید گنج یاب در لرستان

یکی از نکاتی که همواره مورد توجه کاوشگران بوده است وجود غار کلماکره در این استان می باشد. در غار کلماکره آثار زیادی از ایران باستان به دست آمد که همگی از کشور خارج گردید. کاسه‌های ماهی بادامی این غار بسیار معروف می‌باشد. تکوک‌های بسیار نفیسی از این خزانه ایران باستان به خارج از کشور قاچاق شد. گفته می‌شود که این خزانه یکی از مهم‌ترین خزائن دولت‌های ایران باستان مانند هخامنشیان و ساسانیان بوده‌است. همچنین به عقیده برخی غار کلماکره مربوط به دوره عیلامیان است.بسیاری از اشیای تاریخی و ارزشمند این غار که به صورت اتفاقی در سال ۱۳۶۸ کشف شد و از آن به عنوان یکی از ۶ گنجینه بزرگ کشف شده در جهان یاد می‌کنند امروز در موزه‌های خارج از کشور است. وجود چنین گنجینه هایی باعث افزایش استقبال عمومی به خرید گنج یاب در لرستان شده است.
پس اگر قصد خرید گنج یاب را دارید فقط کافیست با شماره کارشناسان فروش ما در شرکت ایران زمین قلزیاب تماس حاصل کرده و دستگاه گنج یاب خود را پس از تست حضوری در کمتر از ۲۴ ساعت همراه با یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش تحویل بگیرید. 

جهت ارتباط با کارشناسان ما و خرید خرید گنج یاب با ما تماس بگیرید

ارسال فلزیاب و طلایاب به تمامی نقاط کشور

۰۹۰۲۲۱۲۱۱۷۹

۰۹۳۵۲۲۷۶۱۶۲

۰۲۱۴۴۶۹۲۰۰۱

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *